בין שתי התהומות

הוא היה בין שני הלהבות, בין שתי העולמות. אם הלשון שלו היה שמח לטייל בחורים של אנג'לה, מאיה ההפך אהבה בעצמה ללקק את התחת שלו. הוא היה כמו מראה, שמשני הצדדים הסתכלו עלי שני השתקפויות – אנג'לה מאהבת ומלכה ומאיה אשתו ושפחה. הם היו מאוד דומות במראה שלהן ומאוד שונות באישיות שלהן.

אשתו – בחורה חמודה עם חזה ענק ועיניים נאיביות כמו של בובה. אישיות שלה הייתה יותר מסובכת. חייכנית ומתוקה, היא הרגישה את עצמה מלוכלכת ויותר מידי חרמנית, היא שנאה את הגוף שלה ואת הריחות, לכן היא גם הייתה יותר מידי נקייה. זה הרגיש לפעמים שבעלה עושה לה טובה כאשר הוא היה מזיין את החורים שלה. לכן היא ליקקה את החור תחת שלו עם רצון כל כך חזק. לא רק כדי לתת לו את הנאה,אלה גם שבעלה גם יהיה נקי. היא הייתה מאוד צייתנית ואהבה ופנטזיות שלה מאוד חרמנו אותו.

"המפגש האינטימי" הראשון שלו עם אנג'לה היה מאוד בנלי. מסיבה בעבודה, אלכוהול. כאשר השעה כבר הייתה מאוחרת, הוא סוף סוף הצליח לקחת את אנג'לה למקום מבודד שאין שם אף אחד. היא הייתה מאוד דומה לאשתו, אבל קצת יותר טובה בכל המקומות. קצת יותר רזה, קצת יותר יפה, קצת יותר חכמה וכמובן יותר צעירה. הוא נשם את הריח של השיער שלה, העביר עם היד על הרך והתחיל להחליק למלה.

"חכה רגע" – היא הורידה את היד שלו ובעינייה נדלק אש -" אני יכול להיות רק עם מישהו שאני בוטחת בו ומי שמאמין לי"

"לי את יכולה להאמין" – הוא רצה אותה כבר מזמן ושניהם ידעו את זה. לא היה לו סקס מזמן עם אף אחד חוץ מאשתו. היד שלו חזרה, אבל בינתיים הוא תפס את התחת שלה דרך חצאית.

היא משכה אותו בצוואר ונישקה אותו בתשוקה. הלשון שלה היה חם ומטורף. ברך כלל הוא היה אדיש לנשיקות, אבל לא היום. אז הוא הרגיש שיש יותר מידי רוק, היא עצרה לשניה ואמר

"אתה חייב לבטוח בי"

היא דחפה אותו עם הציפורן האדומה שלי, ככה שהוא נפל לכיסה. אז היא הרימה את החצאית שלה והכניסה את היד לתוך התחתונים שלה. היא שיחקה קצת עם היד שם בלי להוריד את המבט ממנו.

"לבטוח במלואה" – אם המילים האלה היא הוציאה את היד. הוא רצה להגיד לה עד כמה הוא רוצה אותה עכשיו, כמה היא מדהימה וסקסית. אבלי היא השתיקה אותו עם אבצע שהייתה בתוך הכוס שלה.

"שקט" – אז היא מרחה את המיצים שלה עם היד על השפתיים שלו.

הוא שתק, רק הלב שלו היה מוכן לקפוץ מהחזה שלו. הכוח שלה חרמן אותו, גרם לו לאבד את הראש. אבל אי אפשר לתאר את האכזבה שלו והפתעה שלו כאשר היא אמרה "להיום זה הכל, יותר מאחור תגמור לאשתך בפה". אמרה, צחקה ועזבה את החדר. אלה לא היו עצבים, יותר אכזבה. הוא שחרר אותה, אחרי זה נעמד, ליקק את השפתיים ובלי להגיד שלום נסעה הביתה כדי "לגמור לאשתו בתוך הפה"