הזמנה לחתונה

שנה שעברה אחת החברות שלי התחתנה והזמינה אותי לחתונה בתור שושבינה. כמובן שזה היה רגע מאוד משמח, אבל אז הבנתי שאין לי מה ללבוש לחתונה. חיפשתי שמלה הרבה זמן, ובוסופו של דבר מצאתי מה שרציתי. ביום החתונה, הכלה הייתה כמובן בשמלה לבנה מדהימה ואני בשמלה אדומה, ארוכה אבל צמודה מאוד. כמובן שמקדימה היה מחשוף די גדול שהיה אפשר לראות גם את החזייה האדומה שלי. בנוסף גם הגב היה פתוח. מתחת לשמלה לבשתי גרביונים שחורים וחוטיני. כמובן שהכל התחיל מדברים רגילים. נסענו ממקום למקום, עשינו תמונות. 
אני לא יפרט איך הגענו לאולם אירועים וכמה פעמים הרמנו כוסית לזוג הצעיר. שם הכרתי גבר מבוגר שכנראה משכתי את תשומת לב שלו יותר מדי. דיברנו על כל מני שטויות כל הערב, אבל כאשר כולנו הינו די שיכורים הוא התחיל עם התוכנית שלו. הוא לחש לי לאוזן דברים נעימים, סיפר לי שהוא עשיר. לא האמנתי לו בהתחלה, אבל חברות אחרות שלי אמרו לי שהוא לא משקר.  
יותר מאוחר היד שלו נחתה על הירך שלי מתחת לשולחן והתחילה ללטף את הרגל שלי. שיחקתי את עצמי לא מתייחסת לזה. אחרי זה רקדנו איתי ביחד. בזמן הריקוד הוא תפס את התחת שלי חזק מאוד. אני בטוחה שכולם ראו את זה. לקראת הלילה הוא ביקש ממני לצאת איתו החוצה. יצאנו וברגע שנשארנו לבד הוא הצמיד אותי לקיר, תפס את שדיים שלי ואמר
"אני מת עליך, הגוף שלך מדהים, אני רוצה אותה כאן ועכשיו" – לא הספקי לענות כלום הוא נישק אותי והוסיף – "אני יטבע אותך במתנות עם תאפשרי לי"
הוא התחיל להיות יותר חוצפן, הידיים שלו כבר כמעט הפשיטו את השדיים שלי. סוף סוף מצאתי אפשרות לו.
"רק לא כאן, בוא ניסע אלי" – ההורים שלי בדיוק היו בחופשה ויכולנו להישאר לבד. 

ברגע שנכנסנו לדירה הוא שוב פעם הצמיד אותי אל הקיר והתחיל לנשק, הידיים שלו טיילו על הגוף שלי דרך השמלה. אז לקחתי אותו לחדר שינה שלי. שם דחפתי אותו על המיטה. התיישבתי מעליו והתחלתי לפתוח את הרוכסן שלו. הופתעתי לגלות שם זין די ענק. התחלתי לעשות לו ביד ונישקתי אותו בשפתיים. אחרי זה קמתי מולו והתחלתי להתפשט מולו בצורה הכי סקסית שידעתי לעשות. הורדתי את שמלה שלי וכבר הייתי בדרך להוריד את התחתונים ביחד עם החזייה  שלי. אבל הוא קם והוריד אותה תחתונים עם השניים. הוא העביר בעדינות עם היד על הכוס ורק אז הוריד ממני את החזיה. 
הוא שוב פעם נשכב על המיטה ואני התנפלתי על הזין שלו. מצצתי וליקקתי אותו. הראש שלו היה כל כך גדול שבקושי היה נכנס לתוך הפה שלי. ניסיתי לבלועה אותו כמה שיותר מידי, אבל הוא היה גדול מידי ונאלצתי לעזור לעצמי עם היד. אז הוא שם אותי בדוגי על המיטה והכניס את הזין לתוכי. זה לא היה קל, הרגשתי את הזין שלו כל הדרך גנחתי כל הזמן הזה. וכאשר הוא התחיל להזיין אותי השתעגעתי. זה היה כל כך מהנה שרציתי יותר ויותר. התחלתי להזיז את התחת שלי בקצב שלו כדי להרגיש אותו כמה שיותר עמוק. הרגשתי את עצמי כמו נערת ליווי אמיתית. אחרי כמה דקות הוא הוציא את הזין וסיבב אותי מהר מאוד וזרם שלך שפיך נחת על הפנים שלי. לקחתי את הזין שלו וליקקתי את כל מה שנשאר. 
אחרי מנוחה קצרה עליתי עליו ורכבתי על הזין שלו. הוא גנח והידיים שלו מחצו את השדיים שלי. לפעמים הוא היה מוריד יד אחד ומוצא את הדגדגן שלי. אחרי זה הוא זיין אותי על צד, כאשר הוא היה מאחור ונישק את הצוואר שלי. הכל נגמר כאשר אני הייתי מתחתיו והרגליים שלי היו מאחורי הראש שלי. הוא זיין אותי בכזאת מהירות שלא יכולתי להפסיק לגמור. הוא גמר לי על הכוס. אחרי זה הלכנו לישון. בבוקר הוא זיין אותי על השולחן במטבח בזמן ארוחת בוקר. 
זה לא היה המפגש האינטימי היחיד שלנו, שבועה אחרי זה הוא מצא את המספר טלפון שלי והזמין לדייט. הוא נתן לי שרשרת זהב יפה ואחרי זה היה לנו סקס מדהים. אנחנו נפגשים לפעמים עד היום והוא תמיד מביא לי מתנות יקרות ואז מזיין אותי כאילו אני נערת ליווי גיישה