משמרת לילה

השעה כבר שמונה בערב , הדלתות של הבית חולים כבר נסגרו והמסדרונות התרוקנו מאנשים. רק במשרד של רופא תורן עדיין יש אור. אשר או כמו שקוראים לו בבית חולים ד"ר אשר יהלומי היה גינקולוג מנוסה. הוא היה גבר גבוהה עם עיניים כהות שער חום,הוא עדיין היה צעיר והרבה נשים שעבדו איתו ניסו למצוא דרך להתקרב אליו. אבל הכל ללא הצלחה, הנשים היחידות שעניינו אותו זה המטופלות שלו. את הזמן הפנוי שלו הוא השקיעה בתחביבים שלו ונשים לא היו ברשימה הזאת.

אשר מסתכל על השעון , הוא לא מרוצה כרגע, העוזרת החדשה שלו מאיה מאחרת כבר ב 40 דקות

מאיה היא מיילדת חדשה וצעירה,היא הייתה קטנה ושקטה, תמיד שקועה בעבודה. בגלל הלבוש הרפואי ומסכה שהיא לבשה תמיד לא היה ניתן להבין האם היא יפה או לא. היא התחילה לעבוד רק לפני 3 חודשים, אבל הספיקה להראות שהיא עובדת מאוד מצוינת.

-"איפה היא? בדייט? עם מי?" -הוא תפס את עצמו במחשבה שהוא במאת מחקה לה.

-"לא היא לא מעניינת אותי, אחרי מוות של רויטל לחשוב על בחורה אחרת זה בגידה" -הוא ניסה לשכנע את עצמו.

רויטל זאת הייתה אהבה הראשונה ויחידה שלו. הם הכירו עוד בבית ספר, הם הלכו לאותה אוניברסיטה. אבל החיים הם לא דבש, לילה אחד נהג שיכור לא עצר במעבר חצייה. היא נפטרה אחי יומיים בבית חולים בלי לחזור להכרה. זה היה כואב, לכן אשר הבטיח לעצמו לא להיכנס ליחסים לעולם. כבר 11 שנה הוא היה אמין למילה שלו.

הוא שמע למטה דפיקה בדלת, הוא ירד לכניסת שירות ופתח אותה,זאת הייתה מאיה

-"ערב טוב ד"ר אשר, אני מצטערת על האיחור , היו פקקים" – הוא הרגיש ממנה ריח של בושם,סיגריות ואלכוהול.

-"איחרת בשעה, עם התפקיד שלך זה בלתי מקובל. חשבתי שעבודה שלך חשובה לך. אני מבקש שזה יהיה פעם אחרונה!"

-"כן, אני ממש מצטערת" – היא הייתה ממש בלי מצב רוח. "למה אין לי מזל , הייתי ביום הולדת של חברה, גם ככה עזבתי כשהכיף רק התחיל וגם איחרתי" -היא חשבה לעצמה.

בעיניים שלה הצטברו דמעות,עכשיו כאשר היא לא הייתה לבושה במדי עבודה הרגילים שלה היה אפשר לראות שהיא מאוד יפה. מתחת למעיל דק הייתה שמלת ערב מדהימה,תסרוקת שנראית כאלו עבדו עליה כל היום. הוא הרגיש את עצמו בן אדם רע, היא כל כך צעירה ויפה,מנסה לשמוח בחיים והוא מעשים אותה בזה. הראי הוא יודע טוב מאוד עד כמה רצינית היא בעבודה.

-"אני בטוח שמי שעשם זה רק הפקקים" – הוא אמר את זה בקול כמה שיותר רגוע בניסיון לעודד אותה קצת – "לכי תחליפי למדים ותכנסי אלי למשרד"

בעוד 10 דקות היא הייתה אצלו

-"ד"ר אשר אני יכולה להתייעץ איתך בתור רופא?" -היא שאלה אותו בפתאומיות

-"כן,יש לך איזושהי בעיה?"

-" זאת שאלה מאוד אישית , אני יודעת שאני יכולה לספר לכם,ראיתי שאתה מקצוען אמיתי"

-"תודה, אבל מה הבעיה?"

-" אני חושבת שיש לי בעיה, הגוף שלי לא מגיב למגע של גבר"

-"ומתי גילית את זה? היום?" -הוא הרגיש שהוא מקנא -"אני יכול לתת לך כמה המלצות ,אבל זה שאלה יותר לרופא מין"

-"אני לא רוצה עצה מקצועית ,אני רק רוצה לדעת למה זה יכול לקראות"

-"בדרך כלל זה בגלל פעם ראשונה כואבת,מה הרגשת כאשר בסקס הראשון שלך?"

-"רק כאב,אבל זה היה לפני 3 שנים,זה היה יכול להשפיע כל כך חזק?"

-"כן, מה עם משחק מקדים? הרגשת איזושהי הנאה?"

-"לא היה משחק מקדים, אפשר להגיד שהוא לקח אותי בכוח,אני לא רוצה להיכנס לזה"

-"אז כנראה מדובר בבעיה פסיכולוגית,אני יכול לנסות לעזור,אבל את חייבת תמיד לזכור שאני רופה. היא תסתכלי עלי כמו על גבר הגוף שלך יתחיל להתנגד"

הוא השיב אותה על כיסה גינקולוגי ועשה בדיקה מהירה.

-"אין לך בעיה פיזיולוגית אז כמו שאמרתי זה בעיה פסיכולוגית בלבד, את צריכה ללמוד להרגע ולהשתחרר"

הוא הכין כמה מקלות מוקסה,זו שיטה שהוא לקח מרפואה סינית. בבירה שלהם הם יכולים לחמם את הגוף בלי להשיר קביעות על העור. חימום אזורים מסומים בגוף יכול לצור גירוי שתוקה מינית. אחרי כמה דקות של עבודה הוא הצליח להגיע למטרה שלו. מאיה כולה רעדה מתשוקה מינית ,השפתיים של הפות שלה נפתחו והיו רטובות. הוא לא הצליח להחזיק את עצמו יותר ,התקרב אליה ונישק אותה שם למטה. היא הרגישה תשוקה מינית פעם ראשונה בחיים שלה,היא לא יכלה לשלוט בעצמה,היא התחילה להוריד ממנו את המכנסיים. הם עברו לרצפה, היא כבר הייתה ערומה. הגוף שלה שיגע את אשר. היא סוף סוף הצליחה להוריד ממנו את המכנסיים ולשחרר את האיבר מין שלו. היא לקחה אותו לתוך הפה שלה,התחילה למצוץ. פעם ראשונה ב 11 שנים הוא הרגיש משהוא כלפי אישה אחרת. הוא לא היה יכול להחזיק את עצמו יותר הוא רצה אותה. הוא הכניס אצבע הבין שהיא מוכנה לקבל אותו ונכנס עם פין שלו לתוכה. כל תנוע שלו הביא הנאה למאיה, היא כבר לא התביישה לגנוח בקול רעם. הוא הרגיש שהיא הגיעה לשיא של הנאה שלה והחליט שאין צורך למשוך יותר,הוא שפך את הזרע שלו לתוכה.

הם נרדמו שם על הרצפה.