סקס באוניוורסיטה

אני ובן זוגי אוהבים משחקי סקס שונים. היום אני נשארתי באוניברסיטה אחרי הלימודים. הוא מוצא את הכיתה שלי, נכנס בפנים וסגר את הדלת עם מפתח שהיה ליד הכניסה. אז הוא מתקרב אל הלוח ואומר
-"את שוב פעם לא עשית שיעורי בית וחייבים להעניש אותך. מהר! על ארבע ותזחלי אליי, כלבה שלי"

אני נאמדת על ארבע ומתקרבת אליו. אני מסתכלת לתוך העיניים של ורואה שהוא עדיין לא החליט מה לעשות איתי.
-"נתחיל מעונש קל, תשכביי על הברכיים שלי כלבה" – הוא לוקח סרגל ומנסה אותה על היד.
-"מותר לך לצרוח רק כאשר זה כואב מדי. את סופרת כל מכה. עושה טעות, אנחנו מתחילים מחדש. סך הכל 15 מכות" 
מכה ראשונה הייתי רק נסיונית, התחלתי את הספיר. המכה השניה הייתה חזקה יותר. אני נושכת את השפתיים שלי כדי לא לגנוח. שלישית, רביעית, חמישית. כל מכה חזקה יותר מהקודמת. אני נושכת את השפתיים עד הדם. רק במכה ה-15 אני צועקת בגלל כאב. 
"כל הכבוד כלבה. תכף תקבלי את המתנה שלך. זין בחור הרעב שלך. עכשיו תרדי למטה ותכיני את הזין לתחת שלך"
אני יורדת למטה, התחת שלי בוערת. אני מוציאה את זין שלו ממכנסיים ואז שומעת את הפקודה שלו – להמשיך בלי ידיים. אני מלקקת את הראש שלי, עוברת עם הלשון לכל האורך של הזין. לוקחת את הראש לתוך הפה ולא מורידה את המבט שלי ממנו. אני בולעת אותו לגמרי. זה ממש לא קל בלי ידיים, אבל הוא אוהב לראות איך כל הרוק שלי נמרח על הפנים. אני ממשיך למצוץ ולזיין את הגרון שלי עם הזין. הלסת שלי כבר כואבת, אבל הוא לא מנסה לעצור אותי. פתאום הוא מוציא את הזין מהפה ומעלה אותי על השולחן
-"תכיני את התחת שלך לזין"
אני מלקקת שתי אצבעות ומתחילה לזיין את עצמי איתם בניסיון לפתוח את החור שלי טוב. הוא מתקרב אליי, מלטף את הגוף שלי ומסובב איתי לדוגי. אני לא יכולה לראות אותו יותר. אז אני שומעת רטט מאחורה. 
-"אל תדאג אני לא היחיד שהולך להנות. את הולכת לגמור על הזין שלי" 
הוא מכניס ויברטור שדומה מאוד לזין לחור שלי, מדליק אותו למינימום ומחדיר את הזין שלו לתחת. אני מרגישה את הזין פותח את פיה הטבעת. בהתחלה הרגשתי אי נעימות. הוא מזיין אותי מהר וזה גורם לרגשות מעורבות אצלי. אז הוא מדליק את הויברטור למקסימום. וזה כבר גורם לי לגמור תוך דקה. רגע אחרי זה הוא מוציא את הויברטור, מוציא את הזין ומסובב אותי. הוא שוב פעם מוריד אותי על הברכיים. 
-"תפתחי את הפה. אני רוצה לגמור על הפנים שלה"
הוא תופס את השיער שלי, מושך את ראש לאחור ומשפריץ על כל הפנים שלי
-"כל הכבוד, ציון עובר. תסדרי את עצמך, אנחנו כבר מאחרים"