קצת יותר מעוזרת בית

אני בת 20, שמי ניקה, לא מזמן עברתי מפריפריה למרכז והתחלתי ללמוד. מצאתי לעצמי עבודה כעוזרת בית אצל גבר גרוש שגר לבד. הוא די עשיר ,אבל גם עובד מלא ואין לו זמן לטפל בבית שלו, לכן הוא חיפש עוזרת בית. הוא היה קצת מעל גיל 40 , אבל לגיל שלו הוא היה ניראה מדהים. היה לו גף מואד טוב(כנראה מוצא זמן לחדר כושר) ,פנים יפות, בנוסף הוא היה מתלבש ממש טוב.
אחרי שבוע עבודה אצלו יצא לי לדבר איתו כמה פעמים ,הבנתי שהוא ממש מוצא חן בעיניי, למרות שהוא עיע הרבה יותר מבוגר ממני. כנראה הגיל והניסיון שלו בחיים עשו אותו כזה בן אדם מאנין. ניסיתי קצת לפלרטט איתו, הוא זרם אבל בקושי. החלתתי לעשות משהו יותר רציני. באתי יום אחד בחצאית בלי תחתונים,חיקיתי עד שהוא יגיע למטבח. באתי לשם והתחלתי לנקות , עשיתי בכוונה ככה שהוא יראה שאני בלי תחתונים. אחרי 10 דקות בערך הוא הפיל "בטעות" את המזלג על הריצפה. ראיתי אותו מסתכל מתחת לחצאית כשהוא התקפל להרים את הזמלד. התקרבתי אליו והאמרתי:

"אתה לא חייב לעשות את זה ככה, עם אתה רוצה לראות אתה יכול לשאול" – הרמתי את החצאית.
בלי להגיד מילה הוא משך אותי אליו והתחיל ללקק אותי שם. זה היה כל כך נעים,תפסתי אותו בשעיר ומשכתי עוד יותר קרוב. אחרי כמה דקות הוא הרים אותי על השולחן ,הוריד את המכנס שלו ובלי להגיד מילה הכניס את הזין שלו בין הרגליים שלי. הוא היה הרבה יותר חזק ממה שחשבתי, הוא זיין אותי עם תנועות כל כך מהירות וחזקות וכבר אחרי כמה דקות גמרתי. הוא לא הפסיק, זאת הייתה רק התחלה שלו. "מאפו יש לבן אדם כזה מבוגר כל כך הרבה כוח"-חשבתי לעצמי. הספקתי להגיעה לאורגזמה פעם נוספת לפני שהוא הוציא את הזין שלו וגמר לי על הבטן.

יום למחרת דיברנו איתו על מה שקרה, שנינו לא רצינו משהו רציני כי לא המפשחה שלי ולא הסובבים אותו לא היו מבינים את ההבדל בגיל. שנינו נהנאנו ממהשקרה,לכן סגרנו שמידי פעם נעשה מפגשים אינטימיים או אצלו בזמן שאני עובדץ אן בדירות דיסקרטיות.