תמיד לסבית

"אני הולכת להשתגע אם אני לא יקבל את מה שאני רוצה בזמן הקרוב. אני בטוחה שאני לא יחזיק מעמד" – אלה המחשבות שהסתובבו בראש של ענת.

היא תמיד ידעה שהיא לסבית, אפילו כאשר היא הייתה ילדה קטנה. היא ראתה פורנו בפעם הראשונה בגיל 12, זה גרם לה להתפתח מוקדם. בגיל 15 היא ניסתה לעשות סקס בפעם הראשונה, הן השתכרו עם חברה ובראש של ענת עברה מחשבה "למה לא?" ותחת השפעה של אלכוהול הן חקרו גוף אחת של השניה בפעם הראשונה. הן היו ביחסים יותר משלוש שנים, אבל אחרי זה היא עברה לעיר אחר והן נאלצו להיפרד.

בעיר החדשה ענת לא יכלה לשכוח את החברה שלה, לא יכלה לשכוח את המפגשים האינטימיים שלהן. חצי שנה לא היו לה יחסים והיא כבר לא יכלה להחזיק את עצמה בידיים. התשוקה שלה הייתה ברמה כזאת שהיא כבר הייתה מוכנה לעשות סקס עם כל אחד.

באותו הערב היא החליטה לצאת לטיול כדי למצוא לעצמי מישהי להנאה אינטימית משוטפת. היה הרבה אנשים בחוץ, אבל לרוב זה היו זוגות. היא הרגישה את עצמה בודדה וזרוקה. היא התיישבה על הספסל בלי מצב רוח לגמרי. היא הייתה כל כך שקועה במחשבות שלה שבכלל לא שמה לב איך לידה על הספסל התיישבה בחורה צעירה. כאשר היא ראתה אותה היא הסתובבה אליה והביטה בא עם מבט ארוך.

"מצטערת, אני לא רציתי להפריע למחשבות שלך, פשוט כל הספסלים תפוסים"

"מה? לא…תשבי, את ממש לא מפריע לי" – בכושי הוציאה מעצמה ענת. בחורה שישבה לידה הייתה צעירה ביישנית, רזה ומאוד יפה. היא המשיכה להביט בה.

-"שמי אליסה, ואת?"

-"נעים מאוד, ענת"

הם די מהר מצוא שפה משוטפת, אבל אליסה פתאום אמרה שהיא חייבת ללכת הביתה. אין מה לעשות היא לא הייתה יכולה לגרום לה להישאר בכוח. הן קבעו שיפגשו מחר. גם בבית הבחורה החדשה לא יצאה מראש של ענת והיא החליטה שהיא תהיה שלה לא משנה מה.

בפגישה השניה שלהן הן החליטו לא לשבת על ספסל והלכו לטייל בגן. הם הלכו בשביל מאוד מואר, אבל ענת ראתה שבהמשך הדרך יש בניין נטוש בלי אורות. ענת הבינה שזאת ההזדמנות שלה. ברגע שהן התקרבו לבניין היא לקחה את החברה החדשה שלה ודחפה אל הקיר. ואז כמו חיי טורפת היא עטפה את הצוואר שלה עם הידיים כדי לא לתת לה לברוח מנשיקות

-"מה את עושה?" – ניסתה לצרוח אליסה

היא סגרה את הפה שלה עם היד ולחשה לאוזן שלה "תרגעי, על תצעקי, זה לא יהיה כואב" ושוב פעם נישקה אותה. אליסה בהתחלה ניסתה לברוח, אבל לה הצליחה כי הפה שלה היה מלא בלשון של ענת. די מהר היא הפסיקה להתנגד והתחילה לזרום. זה היה משהו חדש בשבילה, כי היא בחיים לא ניסתה עם בנות.

אז היא הרגישה משהו חדש, הלשון של ענת הגיעה לצוואר שלה. ענת ליקקה את הצוואר הדק שלה, שיחקה עם האוזן שלה. אז היא ירדה יותר למטה לשדיים שלה, ענת תפסה את השדיים שלה, התחילה למחוץ אותם ואז שאלה את אליסה "את אוהבת זה זונה?", "כן, כן, תזייני אותי" – אליסה הופתעה מהמילים שלה, זה לא התנהגות הרגילה שלה, אבל באותו הרגע היא לא הצליחה לשלוט בעצמה.

היא אפילו לה הבינה מתי ענת הספיקה לפתוח את ג'ינס שלה ואיך היד שלה מצא דרך מתחת לתחתונים. ענת כבר ליטפה את הכוס של אליסה ואז היא עברה אל הדגדגן. היא שמחה לגלות שאליסה כבר רטובה. היא הכניסה את האצבע לתוך הכוס והתחילה לזיין אותה באיטיות. רגשות שונות ומיוחדות מלאו את אליסה, היא גנחה מאוד חזק. לשתיהן ממש לא היה אכפת אם מישהו יראה או ישמע אותן.

ענת זיינה את אליסה יותר ויותר מהר, עד שאליסה קיבלה את האורגזמה שלה. ענת הוציא את האצבע וליקקה אותו

"את טעימה" – אמרה ענת.

זה היה התחלה של זוגיות מדהימה.